כרטיס ר"ם
   חשיבות כרטיס ר"ם
   הדגמת הברקוד
   הזמנת כרטיס ר"ם  >
   טופס עדכון כרטיס קיים

הזמנת כרטיס ר"םטרם מילוי השאלון יש לקרוא בעיון את ההוראות דלהלן:

חשיבותו של השאלון הינה בהיותו מקור נתונים עיקרי ומקורי לכרטיס ר"ם .

מילוי השאלון

חובה למלא את כל הפרטים שלידם מופיעה כוכבית אדומה. יש לעבור גם על כל שאר הפרטים המבוקשים ולוודא שמולאו כל הפרטים בכל משבצת רלוונטית (כגון: פירוט המחלות והתרופות).

לתשומת לב - את הטפסים יש למלא במונחים המקוריים כפי שהם נרשמו ע"י הרופאים המטפלים, גם אם בקשת לקבל כרטיס בינלאומי. כל המרה למונחים בינלאומיים  תעשה אך ורק ע"י רופא ראפיד מדיסין בע"מ.

עם סיום מילוי השאלון יש ללחוץ "שלח" לסיום התהליך.

הכנת תמונה

לפני מילוי השאלון יש להצטלם צילום דיגיטלי עדכני של הפנים ("תמונת דרכון"). את התמונה יש לשמור (SAVE) בתיקיה. בעת מילוי השאלון, בשלב בו מתבקשת תמונה,יש לצרף את התמונה מתוך התיקיה בה היא נשמרה.

ביצוע בדיקת א.ק.ג.

בתוך 24 שעות יתקשרו איתך נציגי החברה לאישור קבלת השאלון, לקביעת מועד לבדיקת א.ק.ג (לאלה המעונינים בכך) ולקבלת פרטי כרטיס האשראי.  

עדכון הנתונים

הפרטים המופיעים על כרטיס ר"ם מעודכנים ליום מילוי השאלון. לקוחותינו מתבקשים לעדכן את הפרטים מיד בעת התהוות שינוי כלשהו ובכל מקרה לפחות מידי שנה. לעדכון הפרטים יש להתקשר אלינו לקבלת "טופס עדכון פרטים". בעלי תיק ר"ם יכולים לעדכן גם ישירות בתיק, במדור "מידע חירום".

זיהוי

בעת ארוע רפואי, מזוהה בעל/ת הכרטיס גם ע"פ התמונה המופיעה על גבי הכרטיס וגם ע"י השוואה בין מספר הזהות/דרכון המופיע על הכרטיס למספר התעודה המזהה הצמודה לו. חשוב! חובה לשמור את כרטיס ר"ם בצמוד לתעודה מזהה. זו ההזדמנות להדגיש כי כרטיס ר"ם ממוחשב ולכן במקרה של אבדן ניתן לשחזרו מיידית ללא צורך במשלוח תמונה או כל נתון אחר.

משלוח הכרטיס

הכרטיס מוכן תוך שבעה ימי עבודה. הכרטיס המוכן ישלח לפי הכתובת שתינתן על ידך בשאלון. לחילופין ניתן, לבקשתך, לקבל את הכרטיס במשרדי החברה.

  מחירים

מחיר כרטיס ר"ם בינלאומי (מותאם לשימוש בארץ ובחו"ל) - 288 ש"ח  - אפשרות לתשלומים באמצעות כרטיס אשראי.

הערכות העורף - מתוך ראיית חשיבות עליונה לנשיאת כרטיס ר"ם בזמני חרום, ניתנת עתה הנחה מיוחדת והכרטיס מוצע במחיר של 216 ₪ בלבד!

לחברות ולגופים מוסדיים - המחיר מותנה בכמות המוזמנת. לקבלת הצעת מחיר לרכישה קבוצתית שלכרטיס ר"ם או של ברקוד בלבד, נא להתקשר: 03-7528004

 

למילוי הטופס ולהזמנת כרטיס ר"ם (שלב 2) לחץ כאן


Copyright 2009 Rapid medicine. All rights reserved ©צור קשר