כרטיס ר"ם  >
   חשיבות כרטיס ר"ם
   הדגמת הברקוד
   הזמנת כרטיס ר"ם
   טופס עדכון כרטיס קיים

כרטיס ר"ם

 ראפיד מדיסין בע"מ פיתחה ומשווקת את כרטיס ר"ם - כרטיס החירום המתקדם בעולם, הכולל באופן חזותי (ללא צורך במחשב) את כל הנתונים הרפואיים, הדרושים לכל רופא או צוות רפואי באמבולנס או בחדר המיון, בבואם להגיש סיוע רפואי למחזיק הכרטיס בעת ארוע רפואי פתאומי. כרטיס ר"ם מהווה, בדרך כלל, גם מידע יחיד העומד לרשות השוהים בחו"ל בעת צורך פתאומי לטיפול רפואי. [לכן גם מומלץ ליוצאים לחו"ל להצטייד בכרטיס ר"ם בנוסף על הביטוח הרפואי].

חדש! מערכת הברקוד הדו-מימדי שעל הכרטיס, מאפשרת לך לקבל את המידע הרפואי ישירות לצג הטלפון הנייד.

 כל כרטיס ר"ם עובר בקרת ואישור רופא החברה!

 את כרטיס ר"ם יש לשמור תמיד בצמוד לתעודת הזהות או הדרכון!

הכרטיס

כרטיס ר"ם הינו כרטיס בגודל כרטיס אשראי המכיל אינפורמציה רפואית, החשובה לצורך קבלת טיפול רפואי בכלל, ובעת אירוע רפואי פתאומי בפרט.

הכרטיס מכיל: פרטים מזהים של בעל הכרטיס,תמונה, מס' טלפון של קרוב או מכר (אליו מבקש בעל הכרטיס להתקשר בעת ארוע חרום רפואי), סוג דם, אלרגיות, מכשור רפואי הנמצא דרך קבע בצמוד לבעל הכרטיס (כגון: קוצב לב, משקפיים, וכו'), פירוט המחלות, רשימת התרופות הנלקחות בקביעות וכן תאריך הנפקת הכרטיס. מצידו השני של הכרטיס מוצג הברקוד הדו-מימדי וכן (אופציונאלי) תרשים א.ק.ג שנלקח במצב רגיעה ותאריך ביצוע הבדיקה.

לידיעתך: לכרטיס ר"ם חשיבות רבה, בין היתר גם משום שאינו תלוי במיכשור כלשהו והמידע ניתן לקריאה מיידית בכל מצב ובכל מקום (כולל באמבולנסים).

כרטיס ר"ם כולל גם ברקוד דו-מימדי יחודי, אשר שיטת האבטחה רשומת הפטנט שלו, מאפשרת קבלת המידע הרפואי ישירות אל צג מכשיר הטלפון הנייד שלך, ברמה גבוהה במיוחד של אבטחת הסודיות.

כרטיס ר"ם הוא האמצעי המתקדם ביותר בתחום הגישה המאובטחת למידע רפואי אישי, שימורו וניהולו!

כרטיס ר"ם מאפשר קבלת המידע באופן המהיר ביותר.

את כרטיס ר"ם יש להחזיק תמיד בצמוד לתעודת זהות או דרכון!

 

לחברות, מועדונים, חברות ביטוח וגופי רפואה!

ניתן לרכוש את הברקוד הדו-מימדי בנפרד כדי להדפיסו על כל כרטיס שלכם (כרטיס עובד, כרטיס חבר, וכו'), גם אם הכרטיס מודפס על  ידכם (!!). לתשומת לבכם - לאחר קבלת כרטיס שהודפס על ידכם, חייב בעל הכרטיס לאתחל אותו בעצמו ע"י מילוי "טופס הזמנת כרטיס" באתר זה.  כך גם נשמרת במלואה, הסודיות הרפואית של מחזיק הכרטיס.

לפרטים ולקבלת הצעות מחיר נא להתקשר: 03-7528004

 

לחצו כאן להזמנת כרטיס ר"ם       או כאן כדי ללמוד עוד על חשיבות כרטיס ר"ם


Copyright 2009 Rapid medicine. All rights reserved ©צור קשר